Projektas „Darželinuk sveikas būk”

Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos ikimokykliniame skyriuje vyko Kauno miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų  bendradarbiavimo projektas  „Darželinuk sveikas   būk“.  Balandžio  19 d. gegužės 7 d. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko ugdomosios veiklos ,,Sveikas maistas“, „Dantukų šypsena“, „Linksmoji estafetė“ .

Vaikai aptarė ką valgyti sveika, o ką – ne, prisiminė maisto piramidę, papasakojo kaip teisingai reikia pasirinkti maisto produktus.  Iš atneštų vaisių ir daržovių spaudėme sultis. Uždengtomis akimis ragavome ir bandėme spėti iš ko  jos pagamintos. Plakato „Burnos higiena“ pagalba aptarėme dantukų priežiūrą, o taip pat padeklamavo eilėraštį „Dantukai“ iš knygelės „Švarūs dantys – sveiki dantys“ bei žiūrėjome knygelės iliustracijas. Mokėmės kruopščiai plauti rankas, prausti veiduką, valytis dantis

Projekto metu didelį dėmesį skyrėme fiziniam aktyvumui gryname ore,  rengėme įvairias estafetes, žaidėme judrius žaidimus. Vaikai netgi kontroliavo vieni kitus, primindami, kaip tinkamai elgtis tam tikrose situacijose. Kartu aptarėme, kad sveiki galime augti tada, kai teisingai elgiamės norint išvengti pavojų.