„Mucha-Cokotucha”

Kovo 14 dieną vyko įspūdinga gimtadienio šventė „Mucha-Cokotucha”. Musė pakvietė 1-4 klasių mokinius į savo gimtadienį. Į svečius vaikai atėjo su pyragais ir blynais.  Mūsų gimnazijos  aktų salėje vyko didžiulė šventė, kur linksminosi drugeliai, vabalai, boružėlės, vapsvos, bitės, musės ir net žalinga kandis. Baisus Voras vos nesugadino šventės, vos nesuvalgė linksmosios musės ”Cokotucha”. Tačiau drąsusis Uodas išgelbėjo Musę, o šventė tęsėsi. Visa ši istorija baigėsi Uodo ir Musės “Cokotucha” vestuvėmis. Svečiai džiaugėsi ir sveikino uodą ir muse, visi kartu linksminosi, šoko ir dainavo daineles. Muzikinį pasirodymą parengė 2A klasės vaikai su mokytoja Tatjana Nikitina. Tariame ačiū renginip herojams, kūrėjams ir visiems dalyaviams, kurie atvyko į svečius, tiems, kurie šoko ir dainavo kartu su spektaklio veikėjais.