Planetos B nėra!

Pagal projektą “Globalaus teisingumo kompasas” (Nr P20121-VB-V-03, remiamo Užsienio reikalų ministerijos) mokytojos I. Stanislovavičienė, A. Chernyauskiene, O. Jankovskaja  2021-05-20 9a b klasių mokiniams kartu su Pasaulio piliečių akademija pravedė integruotą Virtualią ZOOM pamoką, kurios tema: Planetos B nėra!

Pamoka tikslas – padėti mokiniams geriau suprasti globalaus teisingumo klausimus, jų sąsajas su savo asmeniniu gyvenimu ir savo vaidmenį, kuriant teisingesnį pasaulį.

Planetos B nėra! Šios virtualios pamokos metu  mokiniai mokėsi vertinti savo asmeninį indėlį į klimato kaitą, geriau suprasti  klimato kaitos priežastis ir tai, kas nuo to kenčia labiausiai, sužinojo, kaip asmeniškai gali padėti suvaldyti klimato kaitą. Per pamoką mokiniai buvo įtraukiami į aktyvią eksperimentinę veiklą, buvo naudojamos mokiniams patrauklios interaktyvios mokymo priemonės.