2021 m. Kauno tarptautinė gimnazijai suteikta akreditacija Nr. 2021-1-LT01-KA120-SCH-000047105, kuri suteikė galimybę organizacijai dalyvauti mobilumo mokymosi tikslais veiklose ir padėjo nusistatyti tikslus ir įgyvendinti Erasmus + projektą Nr. 2023-1-LT01-KA121-SCH-000130886. Projekto tikslai – organizuoti mokymo(si) procesą, pasitelkiant Europinę praktiką, diegiant inovacijas – išnaudojant išmaniuosius įrenginius ir socialines medijas, atrasti STEAM ir STEM privalumus, skatinti mokymosi savivaldumą, tobulinti esmines kompetencijas, auginti mokytojų profesinį kapitalą, bei pasitenkinimą savo profesija, skleidžiant kvalifikacijos kėlimo kursuose įgytas žinias, užtikrinti tvarų tarptautinį bendradarbiavimą su esamais ir naujais ES partneriais projektinėse veiklose. Tikslams pasiekti pasitelktos mokinių ir mokytojų mobilumo programos – Lapkričio 4-18 dienomis mūsų mokiniai 10-12 klasių ir gimnazijos mokytojų komanda vyko į Turkiją, Antaliją. Mokiniai dalyvavo užsiėmimuose ir veiklose, kurias organizavo mokykla Yediiklim Koleji Antalya Kampusu. Patirtinis ugdymas leido mokiniams geriau suprasti pateiktą informaciją, suteikė galimybę bendradarbiauti su įvairiomis organizacijomis ir žmonėmis. Mokiniai bendravo ir bendradarbiavo su kitais mokiniais iš Turkijos, įgijo socialinių įgūdžių, sutelkė dėmesį į esminius švietimo skirtumus, tobulino kalbinius įgūdžius, turėjo galimybę dalyvauti įvairiuose eksperimentuose bei rengė savo asmeninius projektus temomis: tolerancija ir konfliktų sprendimas, žmonių teisių gynimas, šiuolaikinės visuomenės aspektai. Mokytojai Edita Vainienė Svetlana Trimailova, Jolanta Gvildienė, Viktorija Chomaziuk Baniulė Erikas Griškevičius, sėkmingai baigė kursų ir mokymų programą ir gavo sertifikatus – Cekdev International Education and Development Academy. Mokytojai gilino žinias apie STEAM ir STEM, dalyvaudami įvairiose dirbtuvėse, naudodami įvairias priemones, kompiuterines programėles, kūrė robotus naudodami Lego Mindstorms.