Erasmus+ projektas „Make your school smart“ 2020-1-SK01-KA229-078237_4

Kokia puiki savaitė!!! – Balandžio 23–28 d. – Erasmus+ projektas „Make your school smart“ 2020-1-SK01-KA229-078237_4. Šiame projekte dalyvauja 4 partneriai: LICEO SCIENTIFICO – ISTITUTO OMNICOMPRENSIVO Italija; Kauno tarptautinė gimnazija Lietuva; Antroji gimnazija „7 Marsi“ Šiaurės Makedonijos Respublika, Stredná zdravotnícka škola Slovakija. Šis projektas skirtas didinti mokinių motyvaciją ir gerinti jų mokymosi rezultatus bei skatinti įvairių kultūrų dialogą tarp skirtingų šalių Europos kontekste. Kaune vyko C4 – 4-asis mobilumas – skaitmeniniai sprendimai geresnei religijai. Mokinius ir mokytojus suskirstėme į 5 grupes pagal 5 religijas: islamą (Mečetė, Kaunas, Lietuva), judaizmą (Kauno Ohelio Jakovo choralinė sinagoga), katalikybę (Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedra bazilika), Liuteronus (Kauno evangelikų liuteronų bažnyčia), stačiatikių (Kauno Kristaus Prisikėlimo cerkvė). Mokytojai ir mokiniai dirbo su dirbtiniu intelektu (DALL E 2), piešė ornamentus, rinko informaciją apie skirtingas kultūras, tradicijas, religijas, pastatus. Mokiniai parengė 5 galutinius pristatymus-projektus, kuriuose pateikta visa informaciją apie religijas ir aplankytą pastatą.

What a great week it was!!! – 23rd -28th of April – Erasmus+ project „Make your school smart” 2020-1-SK01-KA229-078237_4. 4 partners are in this project: LICEO SCIENTIFICO – ISTITUTO OMNICOMPRENSIVO Italy; Kaunas international gymnasium Lithuania; Second Gymnasium “7 Marsi” The Republic of North Macedonia, Stredná zdravotnícka škola Slovakia. This project was created in response to two basic needs identified at the level of the schools involved: to boost students’ motivation and consequently their school results and to promote intercultural dialogue among people from different countries and backgrounds, in a European context which is now facing great challenges. backgrounds. C4 – the 4th mobility was held in Kaunas – digital solutions for better religion and materials. We have divided students and teachers into 5 groups according to 5 religion confessions: Islam (Mosque, Kaunas, Lithuania), Judaism (Kauno Ohel Jakov Choral synagogue), Catholicism (Kauno St. Apostles Petro and Povilo arch cathedral basilica), Lutherans (Kaunas Evangelical Lutheran Church), Orthodox (Kaunas Church of the Resurrection of Christ). Teachers and students worked with artificial intelligence (DALL E 2), painted ornaments, collected information about different cultures, traditions, religions and buildings.