Sveikas, rudenėli

Spalio 22 d. gimnazijos pagrindinio ugdymo skyriuje vyko nuotaikingas renginys “Sveikas, Rudenėli”. Pradinių klasių mokiniai padedami mokytojų ir tėvelių surengė rudens gėrybių kompozicijų parodą. Pasigrožėję originaliais darbeliais tėveliai ir mokytojai galėjo pasidžiaugti mokinių dainomis ir vaidinimu. 1 J kl. mokiniai parengė lėlių spektaklį, 2 J, 3 J ir 4 J mokiniai pralinksmino visus dainomis ir šokiais. Į šokių ratelį buvo pakviesti ir mokytojai. Originaliausių rudens kompozicijų autoriai buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis: Arėjus Pocius 2 kl., Darius Masaitis 2 kl., Adrijus Lukošius 1 kl.,  Augustė Povilionytė 1 kl., Dangis Kuzmickas 4 kl., Martynas Prokofjevas 3 kl., Eimantas Bartusevičius 4 kl.