Respublikiniame moksleivių skaitovų konkursas

Dalyvavome tradiciniame jubiliejiniame Respublikiniame moksleivių skaitovų konkurse.

Spalio 16 d. 3C klasės mokiniai Marija Augulytė, Daumantas Gudaitis, Viltė Kviklytė ir Kostas Ringaitis (mokytoja Rasma Raudonienė) dalyvavo tradiciniame jubiliejiniame Respublikiniame moksleivių skaitovų konkurse, kurį kasmet organizuoja Maironio lietuvių literatūros muziejus.

Nuo ankstyvo ryto iki vėlyvos popietės muziejus buvo sklidinas jaudulio, šypsenų, padrąsinančių žvilgsnių ir žodžių. Konkurse dalyvavo virš 40 skaitovų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Konkurso dalyviai deklamavo lietuvių autorių poeziją, skaitė pasirinktus prozos kūrinius. Skaitovai džiugino gebėjimu perteikti meninio teksto mintį raiškia ir įtaigia kalba. Mokinius vertino kompetentinga komisija – aktoriai Dainius Svobonas, Martyna Gedvilaitė, Deividas Breivė.

Nuoširdžiai sveikiname 3C klasės mokinius Viltę Kviklytę ir Daumantą Gudaitį, kurie tapo Respublikinio konkurso laureatais. Mokinius konkursui paruošė pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasma Raudonienė.