Pūsk muilo burbulus, o ne tabako dūmus

Gimnazijos pagrindinio ugdymo skyriaus mokiniai birželio 2 d. prisijungė prie miesto akcijos “Pūsk muilo burbulus, o ne tabako dūmus”. 9.30 val. mokiniai su mokytojais išėjo į kiemą draugiškai pūsti burbulus. Akcija mokinaims labai patiko. Vieni stengėsi išpūsti kuo didesnius, kiti kuo daugiau. Treti tiesiog smagiai leido laiką su klasės vadovu ir draugais. 4 klasės mokiniai prisijungė prie akcijos kelionėje. Sustojus autobusui pūtė burbulus viduryje laukų. Mažieji išlyginamosios klasės mokiniai iš filipinų liko klasėje ir bandė išpūsti didžiausią burbulą ar sukonstruoti iš burbulų konstrukciją lipinant juos kartu. Spalvingi muilo burbulai visiems pakėlė nuotaiką. Tikrai, geriau pūsti burbulus, o ne tabako dūmus.