Projektų mugė

Gimnazijos pagrindinio ugdymo skyriuje pirmą kartą buvo organizuota PROJEKTŲ MUGĖ, kurios metu mokiniai galėjo pristatyti savo darbus. Visų dalykų mokytojai per mokslo metus su mokiniais rengė projektinius darbus. Mokiniai dalykų mokėsi savarankiškai rinkdami medžiagą, ją apibendrindami, konstruodami ar fotografuodami. 1-4,5-8, I-II klasių mokiniai pristatinėjo savo darbus komisijai ir žiūrovams, taip pat patys galėjo susipažinti su kitų mokinių darbais. Vyko balsavimas, buvo renkami geriausi darbai. Mokinių ir mokytojų nuomone geriausiu projektu pripažintas 5-7 klasių mokinių projektas „Erdviniai kūnai“ (vadovas mokytoja Svetlana Revenko), antra vieta atiteko 7-9 klasių mokinių projektui „Kalbantis medis“ (vadovas mokytoja Skirmantė Jurevičienė), trečia vieta atiteko projektui „ Ingliš adventures“ (vadovas mokytoja Julija Mažrimienė). Labai pradžiugino ir pradinių klasių mokinių darbeliai, akivaizdu, kad mažieji stengiasi neatsilikti nuo vyresnių klasių mokinių, o savo drąsa pristatant darbus netgi pranoksta. Ir mokytojams ir mokiniams labai patiko renginys, todėl kitais mokslo metais visi pasižadėjo vėl jame dalyvauti.