Netradicinės pilietiškumo pamokos

Gimnazijos pagrindinio ugdymo skyriuje 5 J klasės mokiniai spalio mėnesį dalyvavo projekte “Krauju aplaistyta laisvė”. Istorijos mokytoja Laimutė Lisauskienė pravedė netradicinę istorijos pamoką “Lietuvos savanoris Pranas Eimutis (1897-1919)”. Keli mokiniai po pamokos vyko į Eigulių kapines prie Prano Eimučio kapo, pagerbdami kario atminimą padėjo vainiką ir uždegė žvakutes. Žvakutės buvo uždegtos ir prie akmens su lenta Prano Eimučio 90-osioms žūties metinėms atminti,  akmuo yra prie gimnazijos pagrindinio ugdymo skyriaus.

Vyresni gimnazijos skyriaus mokiniai spalio mėnesį Mokinių tarybos iniciatyva dalyvavo socialinėse pilietinėse akcijose “Rudeninė švara 2021”, “Padėk gyvūnams”. Mokiniai sutvarkė ugdymo įstaigos teritoriją ir surinko maisto gyvūnų prieglaudai. Surinktas maistas buvo perduotas Gyvūnų globėjų asociacijos Nuaro gyvūnų priežiūros centrui.