Meninio skaitymo konkursas „Jei nereikėtų skubėti“

Spalio 14 d. 3C klasės mokiniai Marija Augulytė, Daumantas Gudaitis, Viltė Kviklytė ir Kostas Ringaitis (mokytoja Rasma Raudonienė) dalyvavo tradiciniame Meninio skaitymo konkurse, skirtame rašytojams jubiliatams „Jei nereikėtų skubėti“.

Saulėtą spalio keturioliktosios popietę  Pasakų namas (Donelaičio g. 13) buvo sklidinas  poezijos, kurią skaitė Kauno miesto pradinių klasių mokiniai. Pačius pačiausius skaitovus vertino aktorė Kristina Kazakevičiūtė, teatro mokytoja Aušra Jankauskaitė ir muziejaus edukatorė, literatūros mokytoja Vilma Petrikienė.

Nuoširdžiai sveikiname 3C klasės mokinius Viltę Kviklytę ir Kostą Ringaitį, kurie tapo Meninio skaitymo konkurso „Jei nereikėtų skubėti“ laureatais.

Mokinius konkursui paruošė pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasma Raudonienė.