Kalėdų stebuklai

Gimnazijos skyriuje nuotaikingai praėjo kalėdiniai renginiai. 1-6 klasių mokiniai ilgai ieškojo rakto nuo durų, kur slėpėsi Kalėdų senelis. Mokiniai turėjo įveikti 5 lygius, atlikti mokytojų parengtas užduotis, parodyti sumanumą, gebėjimą dirbti komandoje. Seneliui mokiniai dainavo, deklamavo, parodė savo rankomis sukurtus darbus. Mokytojai parengė nuotaikingas šventines edukacines programas mokiniams, netradicinį žinių ir gebėjimų patikrinimą. Kol jaunesnių klasių mokiniai ieškojo senelio, vyresni 9-10 kl. mokiniai dalyvavo protmūšyje. Dešimtukais įvertintos mokinių žinios pradžiugino visus.

Mokytojai apdovanojo kalėdinių konkursų nugalėtojus. Už kalėdinius pagamintus žaisliukus diplomus ir prizus gavo Dovydas Milaitis (4 kl.), Sandra Daunoraitė ir Skaistė Mykolaitytė (5 kl.), Deimantas Butkus (8 kl), Už kalėdinius atvirukus buvo apdovanoti Gytis Sidikerskis (6 kl.), Adrijus Lukošius (1 kl.), Vaida Bartkutė (10 CJ kl.). Informacinių technologijų mokytojas įteikė diplomus už kompiuterinį raštingumą Danui Jonelaičiui (9 AJ kl.) ir Tomui Vaškevičiui (7 J kl.). gražiausias kompiuterinis atvirikas sukurtas Neringos Žemaitytės (9 AJ kl.).