Integruota matematikos ir anglų kalbos viktorina „kitu kampu“

Birželio 2 d. gimnazijos pagrindinio ugdymo skyriuje vyko integruota matematikos ir anglų kalbos viktorina ,,Kitu kampu“ Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8 ir I gimn. klasių mokiniams.

1-ąją vietą iškovojo Kauno Juozo Grušo gimnazijos devintokų komanda ,,Vectoriai“, 2-ąją – Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos ,,Matkefasiu“ komanda (Andrius Griškevičius, Rokas Račkauskas, Oskar Stepanov, Juan Pablo Sean Vargara, matematikos mokytoja metodininkė Larisa Angulova).

3-ąją vietą pasidalino  Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos pagrindinio ugdymo skyriaus komanda ,,Puškiniečiai“ (Kajus Šleževičius, Lukas Pauliukevičius, Arijus Algis Peleckis, Danas Jonelaitis) ir Kauno suagusiųjų ir jaunimo mokymo centro komanda ,,Skaičiaveidžiai matematiniame chaose“. Viktoriną organizavo matematikos mokytoja ekspertė Svetlana Kolesnik ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Julija Mažrimienė. Viktorinos dalyvius lydėjo gera nuotaika, visi buvo apdovanoti padėkomis ir prizais.