Erasmus+ projektas No. 2022-1-LT01-KA220-SCH-000089583 𝗠𝗼𝗯@𝗮𝗰𝘁!

Praeitą savaitę įvyko pirmasis Erasmus+ projekto No. 2022-1-LT01-KA220-SCH-000089583 𝗠𝗼𝗯@𝗮𝗰𝘁! susitikimas su partneriais. Kauno tarptautinė gimnazija Kauno tarptautinė gimnazija yra projekto koordinatorė. Šis KA2 projektas yra labia svarbus plėtojant ugdymo internacionalizaciją, dalinantis gerąją patirtimi, kuriant metodologijas ir priemones kaip geriau pripažinti mokinių mobilumų metu įgytas kompetencijas ir pasiekimus, įvertinimus. Susitikimo metu aptarti darbai: valdymo strategija (WP1) ir internacionalizacijai plėtoti ir įgyvendinti skirti įrankiai (WP2).Džiaugiamės naujais partneriais ir laukiame kitų susitikimų Liceo Scientifico Augusto Righi (Cesena), Institut Cavall Bernat (Barselona) and Liceum Ogólnokształcące Etz Chaim (Wrocławas), Uniser (Bolonija). Dėkojame Kauno Švietimo Inovacijų centrui ir Lietuvos švietimo istorijos muziejui už šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą įgyvendinant projekto veiklas.